Gabinet

Witamy na stronie gabinetu stomatologicznego STOMKA!

Zapewniamy kompleksowe leczenie stomatologiczne dzięki całemu zespołowi lekarzy specjalistów. Większość zabiegów wykonywanych jest w powiększeniu, a do diagnostyki używamy najnowszej generacji radiowizjografii cyfrowej oraz tomografii komputerowej.

Stomatologia to nasza pasja.
Leczymy tak jak sami chcielibyśmy być leczeni.

Stworzyliśmy miejsce, w którym pacjent ma zapewnione wszechstronne, nowoczesne leczenie stomatologiczne na miarę XXI wieku.

Jesteśmy jedynym gabinetem w Tarnowskich Górach, który zapewnia takie interdyscyplinarne leczenie.

Udało się stworzyć silny, ambitny i zgrany zespół, który poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Nie działamy rutynowo. Do każdego leczenia przykładamy się z największą starannością i z sercem.

Serdecznie zapraszamy
Karolina Kwietniewska-Walentek

OPINIE PACJENTÓW

Świetny gabinet, super fachowcy. Zabieg pod mikroskopem pomógł zażegnać problem z zębem leczonym wcześniej w innym gabinecie. Polecamy z całą rodziną!!!

MichałTarnowskie Góry

Polecam z czystym sumieniem! U wielu stomatologów już byłam ale tutaj już zostanę.

Barbaraopinia z Facebooka

Dobra i fachowa obsługa. Pełen profesjonalizm w kwestii zarówno medycznej jak i podejścia do klienta.

Tomaszopinia z Google

Super Gabinet, super pomoc. Gabinet oceniam najwyżej jak tylko można. Pani Karolina miła osoba znająca się na swojej pracy, z oddaniem i wielkim zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Pomoc Dentystyczna Pani Marzenka również wie jak rozładować stres. Pooolecam.

Żanetaopinia z Facebooka

Profeska od początku do końca!

Jakubopinia z Facebooka

Zaczynając od najważniejszego… znieczulenie podane profesjonalnie! Nie czuć wkłucia igły ani żadnego innego bólu. Pani Karolina wie co robi i robi to najlepiej jak można sobie wyobrazić. Dobre podejście do pacjenta i miła atmosfera. Cena w stosunku do jakości wykonania usługi dobra. Z rzeczy mniej ważnych, poczekalnia czysta i przyjemna z aktualną prasą 🙂 Bardzo polecam ten gabinet!

Basiaopinia z Google