O nas

Witamy na stronie centrum stomatologii STOMKA!

Implanty, protezy zębowe, leczenie kanałowe pod mikroskopem, tomografia stomatologiczna
– wszystko w nowoczesnym centrum stomatologii!

Zapewniamy kompleksowe leczenie stomatologiczne dzięki całemu zespołowi lekarzy specjalistów. Większość zabiegów wykonywanych jest w powiększeniu, a do diagnostyki używamy najnowszej generacji radiowizjografii cyfrowej oraz tomografii komputerowej.

Informujemy, że w 2020 roku Stomka uzyskała subwencję finansową. Podmiotem udzielającym wsparcia jest Państwowy Fundusz Rozwoju.

Stomatologia to nasza pasja.
Leczymy tak jak sami chcielibyśmy być leczeni.

Stworzyliśmy miejsce, w którym pacjent ma zapewnione wszechstronne, nowoczesne leczenie stomatologiczne na miarę XXI wieku.

Jesteśmy jedynym centrum stomatologii w Tarnowskich Górach, który zapewnia takie interdyscyplinarne leczenie.

Udało się stworzyć silny, ambitny i zgrany zespół, który poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Nie działamy rutynowo. Do każdego leczenia przykładamy się z największą starannością i z sercem.

Serdecznie zapraszamy
Karolina Walentek

Karolina Kwietniewska Walentek

OPINIE PACJENTÓW

Świetny gabinet, super fachowcy. Zabieg pod mikroskopem pomógł zażegnać problem z zębem leczonym wcześniej w innym gabinecie. Polecamy z całą rodziną!!!

Polecam z czystym sumieniem! U wielu stomatologów już byłam ale tutaj już zostanę.

Dobra i fachowa obsługa. Pełen profesjonalizm w kwestii zarówno medycznej jak i podejścia do klienta.

Super Gabinet, super pomoc. Gabinet oceniam najwyżej jak tylko można. Pani Karolina miła osoba znająca się na swojej pracy, z oddaniem i wielkim zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Pomoc Dentystyczna Pani Marzenka również wie jak rozładować stres. Pooolecam.

Profeska od początku do końca!

Zaczynając od najważniejszego… znieczulenie podane profesjonalnie! Nie czuć wkłucia igły ani żadnego innego bólu. Pani Karolina wie co robi i robi to najlepiej jak można sobie wyobrazić. Dobre podejście do pacjenta i miła atmosfera. Cena w stosunku do jakości wykonania usługi dobra. Z rzeczy mniej ważnych, poczekalnia czysta i przyjemna z aktualną prasą :-) Bardzo polecam ten gabinet!