Cennik

Zapraszamy do zapoznania się ze skróconym cennikiem szerokiej gamy usług stomatologicznych świadczonych w gabinecie Stomka.
Cennik szczegółowy jest dostępny na miejscu, w gabinecie.
Dla każdego pacjenta przygotowujemy indywidualny plan leczenia wraz z wyceną.

 • KONSULTACJA

  Bardzo ważna wizyta, która pozwala (po dokładnym badaniu i poznaniu oczekiwań pacjenta) na przygotowanie odpowiedniego, indywidualnie dopasowanego planu leczenia.

  koszt: 100-200 zł  |  czas: 30-60 min

 • HIGIENIZACJA

  Wizyta, która ma decydujący wpływ na dalsze leczenie jamy ustnej, a także trwałość wykonywanego leczenia. Higienizacja polega na dokładnym oczyszczeniu wszystkich zębów z kamienia i osadów oraz ich polerowaniu i fluoryzacji. Połączona jest z instruktażem higieny.

  koszt: 200-300 zł  |  czas: 60-90 min

 • PLOMBA

  Odtworzenie w funkcji, kształcie i kolorze brakujących tkanek zęba, które zostały zniszczone przez próchnicę.

  koszt: 180-250 zł  |  czas: 30-60 min

 • LECZENIE KANAŁOWE

  Jedyna alternatywa i ratunek dla zęba przed koniecznością jego usunięcia. Leczenie kanałowe jest niezbędne, kiedy do unerwionego i ukrwionego wnętrza zęba dotrą bakterie z próchnicą. Zainfekowana tkanka musi być zostać wówczas usunięta, a cały system kanałów wypełniony specjalnymi materiałami. Leczenie kanałowe jest wykonane przy użyciu mikroskopu.

  koszt: 300-1500 zł  |  czas: 1-5 godz.

 • KORONA

  „Czapeczka” otaczająca ząb.
  Koronę wykonuje się w celu umocnienia zniszczonego zęba.

  koszt: 800-1500 zł

 • LICÓWKA

  Porcelanowy „płatek” doklejony z przodu zęba.
  Licówka koryguje kształt i kolor zęba.

  koszt: 1500-2000 zł

 • IMPLANT

  „Sztuczny korzeń”. Po wszczepieniu i zagojeniu implantu w kości (3-6 msc.), dokręcona jest korona (część widoczna w ustach). Pomiędzy koroną a implantem znajduje się – indywidualnie dobrany do kształtu tkanek – łącznik. W tym przypadku plan leczenia wycenia się indywidualnie.

OPINIE PACJENTÓW

Świetny gabinet, super fachowcy. Zabieg pod mikroskopem pomógł zażegnać problem z zębem leczonym wcześniej w innym gabinecie. Polecamy z całą rodziną!!!

MichałTarnowskie Góry

Polecam z czystym sumieniem! U wielu stomatologów już byłam ale tutaj już zostanę.

Barbaraopinia z Facebooka

Dobra i fachowa obsługa. Pełen profesjonalizm w kwestii zarówno medycznej jak i podejścia do klienta.

Tomaszopinia z Google

Super Gabinet, super pomoc. Gabinet oceniam najwyżej jak tylko można. Pani Karolina miła osoba znająca się na swojej pracy, z oddaniem i wielkim zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Pomoc Dentystyczna Pani Marzenka również wie jak rozładować stres. Pooolecam.

Żanetaopinia z Facebooka

Profeska od początku do końca!

Jakubopinia z Facebooka

Zaczynając od najważniejszego… znieczulenie podane profesjonalnie! Nie czuć wkłucia igły ani żadnego innego bólu. Pani Karolina wie co robi i robi to najlepiej jak można sobie wyobrazić. Dobre podejście do pacjenta i miła atmosfera. Cena w stosunku do jakości wykonania usługi dobra. Z rzeczy mniej ważnych, poczekalnia czysta i przyjemna z aktualną prasą 🙂 Bardzo polecam ten gabinet!

Basiaopinia z Google