Cennik

Ile kosztują implanty? Jaki jest koszt protezy zębowej?

Zapraszamy do zapoznania się ze skróconym cennikiem szerokiej gamy usług stomatologicznych świadczonych w Centrum Nowoczesnej Stomatologii – Stomka, w Tarnowskich Górach.

Personel medyczny Stomki pracuje z użyciem najwyższej klasy sprzętu i materiałów stomatologicznych.

Prace protetyczne wykonujemy we współpracy z najlepszymi laboratoriami protetycznymi w Polsce i zagranicą.
Jakość wykonania prac oraz estetyka uśmiechu to gwarancja satysfakcji każdego Pacjenta!

Skuteczne i bezpieczne znieczulenia pozwolą każdemu Pacjentowi poczuć się w pełni komfortowo i bezpiecznie.

Macie Państwo pytania? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez mesendżera i fanpage.

Oferujemy dogodne formy płatności (gotówka, karty płatnicze, przelew) oraz atrakcyjnie oprocentowane Mediraty.

 • WIZYTA ADAPTACYJNA I LECZENIE DZIECI

  Wizyta adaptacyjna polega na zapoznaniu się lekarza z dzieckiem oraz zbudowaniu relacji opartej na zaufaniu. Rozpoczęcie leczenia jest możliwe dopiero gdy dziecko jest chętne do współpracy. W Centrum Nowoczesnej Stomatologii – Stomka leczymy także w sedacji, w lekkiej narkozie. Zapewniamy pełną profesjonalną opiekę pedodonty oraz anestezjologa. (Przy leczeniu w narkozie, plan leczenia oraz koszty ustalamy indywidualnie).

  koszt: od 250 zł | czas: 30 min

 • KONSULTACJA

  Bardzo ważna wizyta, połączona z badaniem wewnątrzustnym oraz z poznaniem oczekiwań Pacjenta. Wizyta pozwala także na profesjonalną diagnozę dotyczącą całego stanu zdrowia jamy ustnej. W ramach konsultacji lekarz przygotowuje wstępny plan leczenia Pacjenta.

  koszt: od 140 zł  |  czas: 30-60 min

 • PROFESJONALNY ZABIEG HIGIENIZACJI

  Wizyta, która ma decydujący wpływ na dalsze leczenie jamy ustnej, a także trwałość leczenia. Higienizacja to zabieg wykonywany przez dyplomowaną higienistkę, który polega na dokładnym oczyszczeniu wszystkich zębów z kamienia, osadów oraz ich wypolerowaniu i fluoryzacji.  W ramach wizyty dodatkowo przeprowadzamy instruktaż higieny jamy ustnej, dzięki czemu nasi Pacjenci mogą długo cieszyć się efektami profesjonalnej higienizacji.

  koszt: od 375 zł  |  czas: 60-90 min

 • WYPEŁNIENIE I ODBUDOWA ZĘBA - PLOMBA

  Leczenie polega na usunięciu próchnicy i idealnej odbudowie zęba pod kątem anatomicznym oraz estetycznym. Celem leczenia jest osiągnięcie takiego efektu, by ząb wyglądał jakby nigdy wcześniej nie musiał być leczony. W gabinetach Stomki stosujemy tylko światłoutwardzalne kompozyty najwyższej jakości.

  koszt: od 350 zł  |  czas: 30-60 min

 • SPECJALISTYCZNE LECZENIE KANAŁOWE

  Leczenie kanałowe jest konieczne, kiedy bakterie próchnicy zaatakowały system nerwowy zęba. W takiej sytuacji leczenie kanałowe to jedyna szansa by uratować ząb. Doświadczeni lekarze Stomki wykonują tylko specjalistyczne leczenie kanałowe, które jest przeprowadzane przy użyciu mikroskopu. Mikroskop to gwarancja tego, że cały proces leczenia jest maksymalnie precyzyjny, trwały i przede wszystkim przewidywalny.

  koszt: od 900 zł  |  czas: 1-5 godz

 • KORONA

  Koronę wykonuje się w celu odbudowy zniszczonego zęba. Korona jest wykonywana w specjalistycznym laboratorium protetycznym, dzięki czemu jest idealna pod kątem estetycznym oraz funkcjonalnym. Leczenie protetyczne w Stomce zawsze jest poprzedzone specjalistyczną konsultacją.

  koszt: od 1600 zł

 • LICÓWKA

  Licówka to porcelanowy „płatek” doklejony z przodu zęba, który idealnie poprawia jego kształt i estetykę. Licówka jest wykonywana w specjalistycznym laboratorium protetycznym. Każde leczenie protetyczne w gabinetach Stomki jest poprzedzone specjalistyczną konsultacją.

  koszt: od 1900 zł

 • IMPLANT

  Implant stomatologiczny to „tytanowy korzeń”. To najtrwalsza metoda odbudowy braku zębowego. Do implantu montowana jest pełnoceramiczna korona, która jest uzupełnieniem pod kątem estetycznym i funkcjonalnym. W gabinetach Stomki stosujemy implanty tylko renomowanych firm. Każde leczenie implantologiczne zawsze poprzedzone jest specjalistyczną konsultacją.

  Plan leczenia wycenia się indywidualnie.

 • REGULAMIN

  Zapoznaj się z regulaminem odbywania wizyt i udzielania świadczeń medycznych.

  pobierz PDF

 • Rękojmia i warunki rękojmi

  Zapoznaj się warunkami rękojmi.

  pobierz PDF

OPINIE PACJENTÓW

Świetny gabinet, super fachowcy. Zabieg pod mikroskopem pomógł zażegnać problem z zębem leczonym wcześniej w innym gabinecie. Polecamy z całą rodziną!!!

Polecam z czystym sumieniem! U wielu stomatologów już byłam ale tutaj już zostanę.

Dobra i fachowa obsługa. Pełen profesjonalizm w kwestii zarówno medycznej jak i podejścia do klienta.

Super Gabinet, super pomoc. Gabinet oceniam najwyżej jak tylko można. Pani Karolina miła osoba znająca się na swojej pracy, z oddaniem i wielkim zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Pomoc Dentystyczna Pani Marzenka również wie jak rozładować stres. Pooolecam.

Profeska od początku do końca!

Zaczynając od najważniejszego… znieczulenie podane profesjonalnie! Nie czuć wkłucia igły ani żadnego innego bólu. Pani Karolina wie co robi i robi to najlepiej jak można sobie wyobrazić. Dobre podejście do pacjenta i miła atmosfera. Cena w stosunku do jakości wykonania usługi dobra. Z rzeczy mniej ważnych, poczekalnia czysta i przyjemna z aktualną prasą :-) Bardzo polecam ten gabinet!