Cennik

Ile kosztują implanty? Jaki jest koszt protezy zębowej?

Zapraszamy do zapoznania się ze skróconym cennikiem szerokiej gamy usług stomatologicznych świadczonych w gabinecie Stomka.
Cennik szczegółowy jest dostępny na miejscu, w gabinecie.
Dla każdego Pacjenta przygotowujemy indywidualny plan leczenia wraz z wyceną.

Macie Państwo pytania? Napiszcie poprzez mesendżera!

 • KONSULTACJA

  Bardzo ważna wizyta, która pozwala (po dokładnym badaniu i poznaniu oczekiwań pacjenta) na przygotowanie odpowiedniego, indywidualnie dopasowanego planu leczenia.

  koszt: 150-250 zł  |  czas: 30-60 min

 • HIGIENIZACJA

  Wizyta, która ma decydujący wpływ na dalsze leczenie jamy ustnej, a także trwałość wykonywanego leczenia. Higienizacja polega na dokładnym oczyszczeniu wszystkich zębów z kamienia i osadów oraz ich polerowaniu i fluoryzacji. Połączona jest z instruktażem higieny.

  koszt: 200-300 zł  |  czas: 60-90 min

 • PLOMBA

  Odtworzenie w funkcji, kształcie i kolorze brakujących tkanek zęba, które zostały zniszczone przez próchnicę.

  koszt: 200-400 zł  |  czas: 30-60 min

 • LECZENIE KANAŁOWE

  Jedyna alternatywa i ratunek dla zęba przed koniecznością jego usunięcia. Leczenie kanałowe jest niezbędne, kiedy do unerwionego i ukrwionego wnętrza zęba dotrą bakterie z próchnicą. Zainfekowana tkanka musi być zostać wówczas usunięta, a cały system kanałów wypełniony specjalnymi materiałami. Leczenie kanałowe jest wykonane przy użyciu mikroskopu.

  koszt: od 600 zł  |  czas: 1-5 godz.

 • KORONA

  „Czapeczka” otaczająca ząb.
  Koronę wykonuje się w celu umocnienia zniszczonego zęba.

  koszt: od 1000 zł

 • LICÓWKA

  Porcelanowy „płatek” doklejony z przodu zęba.
  Licówka koryguje kształt i kolor zęba.

  koszt: 1500-3000 zł

 • IMPLANT

  „Sztuczny korzeń”. Po wszczepieniu i zagojeniu implantu w kości (3-6 msc.), dokręcona jest korona (część widoczna w ustach). Pomiędzy koroną a implantem znajduje się – indywidualnie dobrany do kształtu tkanek – łącznik. W tym przypadku plan leczenia wycenia się indywidualnie.

OPINIE PACJENTÓW

Świetny gabinet, super fachowcy. Zabieg pod mikroskopem pomógł zażegnać problem z zębem leczonym wcześniej w innym gabinecie. Polecamy z całą rodziną!!!

Polecam z czystym sumieniem! U wielu stomatologów już byłam ale tutaj już zostanę.

Dobra i fachowa obsługa. Pełen profesjonalizm w kwestii zarówno medycznej jak i podejścia do klienta.

Super Gabinet, super pomoc. Gabinet oceniam najwyżej jak tylko można. Pani Karolina miła osoba znająca się na swojej pracy, z oddaniem i wielkim zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Pomoc Dentystyczna Pani Marzenka również wie jak rozładować stres. Pooolecam.

Profeska od początku do końca!

Zaczynając od najważniejszego… znieczulenie podane profesjonalnie! Nie czuć wkłucia igły ani żadnego innego bólu. Pani Karolina wie co robi i robi to najlepiej jak można sobie wyobrazić. Dobre podejście do pacjenta i miła atmosfera. Cena w stosunku do jakości wykonania usługi dobra. Z rzeczy mniej ważnych, poczekalnia czysta i przyjemna z aktualną prasą :-) Bardzo polecam ten gabinet!